Sol Bek İçin Transfer Şart Oldu

Beşiktaş takımında bazı oyuncuların performans düşüklüğü göstermesi, bazı oyuncuların sakatlık sorunu ile mücadele etmesi, bazı oyuncuların ise kart cezalısı konumuna düşmesinden dolayı kesinlikle alternatiflerinin bulunması gerekiyor. Bildiğiniz gibi Beşiktaş’ta ciddi anlamda eksikler bulunuyor. Özellikle formsuz Caner Erkin ve form grafiği en az onun kadar dengesiz olan Adriano, Beşiktaş’ın sol bek mevkii için tam anlamıyla güven veremiyorlar. Bu nedenle kesin olarak sol bek transferi gerekiyor. Takıma güven verecek, Caner ve Adriano’yu yedek bırakacak bir sol bek alındığı zaman Ryan Babel ile birlikte son derece etkili olacaklardır. Sağdan Gökhan Gönül ve Quaresma, soldan ise kaliteli bir sol bek ile Ryan Babel’in yapabileceklerinin sınırı bulunmuyor.

Beşiktaş Kadrosunu Güçlendirmeye Devam Ediyor

Domagoj Vida’ya siyah beyazlı formayı giydiren kartal, böylece stoper hattını oldukça sağlama aldı. Şimdi Vida ve Pepe ikilisi gerçekten harika işler yapacak. İyi bir ikili olarak uyumlu bir şekilde mücadele edecek olmaları, takımın her zaman avantajına olacaktır. Bu nedenle söylemek gerekirse kesinlikle takımda ciddi bir dayanışma gerekiyor. Ayrıca Tosic de çok büyük ihtimalle yedek kalacak. Kısaca söylemek gerekirse Beşiktaş’ın şimdi bir eksik bölgesi on numara mevkii ve sol beki kaldı. Bu oyuncuları da en iyi şekilde aldığımız takdirde UEFA Şampiyonlar Ligi’nde final oynamama gibi bir durumumuz bulunmaz.

Kartal Türkiye’nin En İyi Takımı Yolunda

Türkiye’nin şu anda tartışmasız en iyi takımı olan Beşiktaş, son derece başarılı işlere imza atıyor. Kısaca söylemek gerekirse Beşiktaş için başarılı günler yakında görünüyor. Siyah beyazlı takım elinden geleni yapacak ve mücadelelerini kazanıp hem Sportoto Süper Lig’de hem de UEFA Şampiyonlar Ligi’nde başarılı olmaya çalışacak. Tabii söylemek gerekirse takımımızın birkaç oyuncu daha transfer etmesi çok yararlı olacaktır. Özellikle gelecek sezon Anderson Talisca’nın takımda olmayacak olması ve Cenk Tosun’un büyük ihtimalle Avrupa kulüplerinden birine 40 milyon Euro karşılığında satılacak olması gerçekten bu noktalara transfer gerektiğinin bir göstergesi. Kısaca söylemek gerekirse takımımız daha da güçlenecek ve Türkiye’nin en iyisi olacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.