Siyah Beyazlı Kulüp Ligde Lider Olabilir Mi?

Bilindiği üzere Sportoto Süper Lig’de ilk yarı bu hafta itibariyle kapanıyor. Beşiktaş ligde şu anda 30 puana sahip ve kara kartal Galatasaray’ın ardından 4. Sırada yer alıyor. Son hafta mücadelesi Sivasspor deplasmanında oynanacak. Son derece zorlu bir deplasman olacak. Burada takımımız hem soğuk ile hem de zorlu bir takım ile mücadele etmesi gerekiyor. Önemli oyuncularımız ile gol yollarında etkili olmaya çalışacağız. Takımımız kendine gelip mücadeleyi galip kapatmaya çalışacak. Tabii kısaca söylemek gerekirse Beşiktaş bu sezonun ilk yarısının sonunda lider olamayacak. Yani ilk yarıyı lider olarak kapatamayacak. Tabii bu noktada ikinci yarı için çalışmalar da başlatıldı.

Beşiktaş Sezonu Şampiyon Olarak Kapatacak

Sezonu şampiyon olarak kapatmak isteyen Beşiktaş, bildiğiniz gibi bu noktada pek çok farklı oyuncu transferi ile ilgileniyor. Dinamo Kiev’den Domagoj Vida’ya imza attıran takım daha pek çok farklı oyuncuyu da kadrosuna katacak. Sportoto Süper Lig’de elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan takımımız bu noktada hırsı ve isteği ile de dikkat çekmeyi başarıyor. Tabii futbolcularımıza çok fazla yüklenemeyiz çünkü UEFA Şampiyonlar Ligi mücadeleleri hiç de kolay geçmiyor. Onlar da bu kupada şampiyonluğa hedefleniyorlar. Kesinlikle takımımıza bu noktada destek olmamız ve sezon sonunda şampiyon olmak için elimizden geleni yapmamız gerekir.

Beşiktaş Yeni Transferler Yapacak

Takıma yeni isimler kazandıracak olan Beşiktaş, böylece takımımızı güçlendirecek ve sayısız başarılar almaya çalışacak. Tabii Beşiktaş yönetimi çok sıkı çalışıyor. Onları da tebrik etmek gerekiyor. Harika oyuncuları Türkiye’ye kazandırıyorlar ve gerçekten Türk takımlarının gelişmesine olanak tanıyorlar. Kısaca söylemek gerekirse Beşiktaş bu sezon ciddi anlamda şampiyonluk için yarışacak ancak sezon sonunda belki de Şampiyonlar Ligi’nden kaynaklı bir şampiyonluk gelmeyebilir. Tabii takımız her 3 kulvarı da aynı anda götürebilecek kapasiteye sahip ancak ciddi anlamda eksiklerin olduğu da görülebiliyor. Tüm bu eksikleri tamamlayarak ilerleyen günlerde belki de ligde açık ara farkla şampiyonluğumuzu haftalar öncesinden ilan ederiz. Bu konuda hiçbir şüphemiz yok. Tabii bir de takımımızdan UEFA Şampiyonlar Ligi’nde en azından yarı final bekliyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.