Şenol Güneş’in Transfer Listesi Belli Oldu

Siyah beyazlı kulüp Beşiktaş’ın teknik hocası konumunda bulunan Şenol Güneş, bildiğiniz gibi geçtiğimiz 2 sezonda da takıma şampiyonluk gelmesinde çok büyük bir etken oldu. Siz de çok iyi biliyorsunuz ki Şenol Güneş takımın başına gelmeden önce kartal 3.’lük sıralarında bulunuyordu. Ardından 2 sezon boyunca takımı şampiyon yaptı. Hem yönetimin hem de taraftarların güvenini sonsuz bir şekilde kazandı. Şimdi ise Şenol Güneş yönetime transfer listesi verdi. Burada transfer edilecek oyuncular son derece dikkat çekiyor. Bilindiği üzere geçtiğimiz sezon istenen Domagoj Vida, bu devre arasında takıma kazandırıldı. Şimdi ise diğer oyuncular üzerinde duruluyor.

Transfer Listesindeki Oyuncular ve İsimleri

Şenol Güneş tarafından hazırlanan ve takıma sunulan transfer listesinde bulunan oyuncuların isimleri gerçekten dikkat çekiyor. Daha çok genç oyuncular üzerinde duran yönetim, Şenol hocanın isteklerine de uyacak ve takımı güçlendirmek adına elinden geleni yapacak. Bu noktada Brezilya’nın Flamengo takımında forma giyen 20 yaşındaki on numara oyuncusu Lucas Paqueta bu listede yer alıyor. Aynı zamanda onun yerine bir alternatif olarak Manchester United takımında forma giyen Juan Mata da transfer gündemine geldi. Kesinlikle Beşiktaş bu oyuncular üzerinde yoğunlaşırken bir de forvet hattına da oyuncu takviyesi gerekiyor. Bu listede onun da olduğunu söylemek doğru olacaktır. Peki ama siz de bu oyuncuları daha yakından tanımak ister misiniz?

Beşiktaş Takımı Güçleniyor

Takıma yeni katılan Domagoj Vida, defans hattı için adeta güven veriyor. Onun yanında bir de Pepe’nin oynayacak olması takımımızın savunma konusunda sorun yaşamayacağı anlamına geliyor. Tabii Anderson Talisca takıma veda ediyor. O halde on numara oyuncusu bulmak gerekiyor. 20 yaşındaki Lucas Pqueta bu noktada devreye giriyor. Beşiktaş yönetimi ona çok uzun bir dönem siyah beyazlı formayı giydirmeye hazırlanıyor. Ayrıca diğer yandan Paqueta olmazsa kırmızı şeytanların on numara oyuncusu Juan Mata gündeme gelecek. Diğer yandan forvet hattı için de Karim Benzema düşünülüyor. Gerçekten farklı bir oyuncu kapasitesine sahip olacak Beşiktaş, diğer takımlar için adeta bir hareketlendirici oluyor. Bakalım takımımız hangi oyuncular dahil olacak?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.