Şenol Güneş Yüzyılın UEFA Kadrosunda Yer Aldı

Beşiktaş bu yıl üst üste rekorlar kırmaya devam ediyor. Mükemmel başarılara imza atan takım başarıları ile adından çokça söz ettiriyor. Bu başarıların karşılığı olarak birçok rekora da imza atıyorlar. Oyuncuların çeşitli kategorilerde kırmış olduğu rekorlara bir ekte Şenol Güneş’ten geldi. Hem de çok büyük bir ek geldi. Alınan başarılı sonuçlar ile birlikte UEFA’nın yüzyılın kadrosu için belirlediği listede yerini aldı. Bu durum hocayı ve camiayı büyük sevince boğarken yeni rekorlar içinde beklenti yükseldi. Sizleri bekleyen heyecan dolu anları kaçırmamalısınız. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak olan performanslar gelmeye devam edecektir. Alınan bu başarıların da devamı böylelikle gelmeye devam edecektir.

Şenol Güneş İsmi Her Zaman Değerli

Üç sene önce takımın başına gelen Şenol Güneş bu sürece birçok başarı sığdırdı. Bunlar arasında en özel olanları iki sene üst üste alınan şampiyonlukla beraber gelen üçüncü yıldız oldu. Ligde mücadele ettiği diğer büyük takımlar ile aradaki farkı kapamak adına çok büyük bir başarı olan bu üçüncü yıldız, takımı da havaya soktu. Ardından şampiyonlar liginde alınan başarılı sonuçlar ile birlikte çok daha iyi bir hava yakalandı. Şimdi ise ekip üst üste üçüncü şampiyonluğunu kazanmak için kolları sıvadı. Bu hedeften biraz geri kalınmış olsa da çok uzaklaşılmadı. Yakalanacak bir galibiyet serisi ile aradaki fark kapanmış olacaktır.

Büyük Başarıların Alında Şenol Hocanın İmzası Var

Uzun yıllardır Beşiktaş takımına vermiş olduğu katkı ile gönüllere taht kuran Şenol Güneş son gelişi ile bu başarı çıtasını çok daha yüksek seviyelere çekti. Oldukça önemli işleri peşi sıra başaran hoca, elit teknik adamlar arasındaki yerini de aldı. Taraflı tarafsız birçok futbol sever tarafından çok sevilen Şenol Güneş, yeni başarılar için kolları sıvadı. Şimdi önünde iki tane başarılması gereken çok önemli iş var. Bunlardan bir tanesi şampiyonlar ligi ikinci turunda zafer elde ederek çeyrek final vizesi almak. İkincisi ise Süper ligin kalan ikinci yarısında rakipleri ile arasındaki puan farkını kapatarak önce liderlik koltuğunu almak ardından da şampiyon olmak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.