Şenol Güneş Süper Lig’in En İyi Hocası Açıklaması

Sportoto Süper Lig’de işler karışıyor ve liderlik yolunda takımlar farklı performanslar gösteriyor. Sizin de bildiğiniz gibi Beşiktaş son 2 sezondur şampiyon oluyor ve bu noktada başarı futbolcular ve yönetim ile birlikte Şenol Güneş’in de büyük payı ile geldi. Şenol Güneş hakkında pek çok farklı kişinin yorumu bulunuyor. Bazıları onun iyi bir çalıştırıcı olmadığını düşünürken, bazıları da onun Sportoto Süper Lig’in en iyi hocası olduğu kanaatinde. Peki ama siz de son günlerde yankılanan Şenol Güneş Sportoto Süper Lig’in en iyi hocasıdır açıklamasını duydunuz mu? Eğer bu konuda fikriniz yoksa ve bilgi almak istiyorsanız yazının devamını inceleyebilirsiniz.

Şenol Güneş Ligde Harikalar Yaratıyor

Teknik direktörlük kariyerinde toplamda 6 kupa bulunduran Şenol Güneş, bildiğiniz üzere takımın son 2 sezonda şampiyon olmasında çok büyük bir pay sahibi. Toplamda 2 lig şampiyonluğu, 2 Türkiye Kupası ve 2 Süper Kupa şampiyonu olan Şenol Güneş, Beşiktaş’ı baştan sona değiştirdi. Geçtiğimiz günlerde sarı kırmızılı takımın başına Fatih Terim’in geçmesi ve imparator geldi şeklinde açıklamalar yapılması Beşiktaşlıları kızdırdı. Beşiktaş cephesinden de taraftarlar olarak birçok farklı açıklama geldi ama en farklı bir açıklama geçtiğimiz birkaç gün içerisinde geldi. Şenol Güneş Süper Lig’in en iyi hocasıdır açıklaması yapıldı. Ayrıca imparator geldi açıklamasına karşılık olarak Şenol Güneş gösterildi ve imparator zaten buradaydı denildi.

Ligde Şenol Güneş Farkı Bulunuyor

Beyaz Futbol yorumcuları Ertem Şener ve Sinan Engin, Süper Lig’de Şenol Güneş faktörünün bulunduğunu ve bu hocaya karşı diğer takım antrenörlerinin gerçekten heyecan dolu anlar yaşadığını söylediler. Bunun yanında ligin en iyi hocası olduğunu, bu sezon Beşiktaş’ın onun yönetiminde neler yaptığını da söylediler. Ardından Fikret Orman’ın açıklamaları da gelince Beşiktaşlılar şampiyonluk için bir daha kenetlenmiş oldu. Tabii Sportoto Süper Lig’de gerçekten son derece başarılı teknik adamlar görev yapıyor. Fenerbahçe’de Aykut Kocaman, Galatasaray’da Fatih Terim, Trabzonspor’da Rıza Çalımbay ve Beşiktaş’ta ise Şenol Güneş gibi isimler bulunuyor. Şimdi ligin rekabet düzeyi daha da yükseldi ve gerçekten Beşiktaş buradan şampiyon çıkmasını bilecek kapasitede.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.