Pepe Süper Lig Hakkında İlginç Tespitlerde Bulundu

Sportoto Süper Lig’de takımlar son derece farklı bir mücadele içerisine giriyor. Bildiğiniz üzere lider Başakşehir yoluna en iyi şekilde devam ediyor. Galatasaray onu 1 puan fark ile takip ediyor. Ardından 33 puanla Fenerbahçe geliyor. 30 puanlı Beşiktaş ise 4. Sırada yer alıyor. Bu takımları da aynı puanlar ile Kayserispor, Göztepe gibi takımlar takip ediyor. Rekabet gücü yüksek bir lig olduğunu ve tüm takımların zirveyi zorladıklarını söyleyebiliriz. Beşiktaş’ın bu sezon Real Madrid’den transferi olan Pepe, Sportoto Süper Lig hakkında ilginç tespitlerde bulundu. Eğer onun söylediklerini merak ediyorsanız hemen şimdi yazının devam kısmını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Pepe: Ligde Tüm Takımların Şansı Var

Ligde tüm takımların şampiyonluk şanslarının bulunduğunu, her oyuncunun elinden geldiğince mücadele ettiğini söyleyen Pepe, bunun yanında daha farklı şeylere de değindi. Öncelikli olarak kendisine sorulan hakemler ile ilgili sorulara daha değişik şekilde yanıt verdi. Pepe: Hakemler mücadelelerde skoru değiştirebilecek güce sahip. Kendileri de birer futbolcu olsaydı gerçekten şampiyonlukta etkileri olurdu ancak bunu zaten yapıyorlar. Bu şekilde bir açıklama yapan Pepe, ligde hakemlerin daha dikkatli olması gerektiğini ve mücadelelerin kaderleri ile oynamamaları gerektiğini de söyledi. Ayrıca 4 büyükler hakkında da konuşan Pepe, gerçekten bu noktada diğer futbolculardan daha farklı bir bakış açısına sahip.

Süper Lig Benzersiz Bir Atmosfere Sahip

Uzun yıllar Real Madrid formasını terleten Pepe, son derece tecrübeli bir oyuncudur. Bildiğiniz gibi gerçekten farklı bir yapısı bulunuyor. Defans hattında elinden gelenin en iyisini yaparak takımına galibiyetler kazandırma yolunda değerli bir oyuncu. Pepe bu noktada Sportoto Süper Lig’in benzersiz bir lig olduğunu ve taraftarların gerçekten muhteşem olduğunu dile getirdi. Real Madrid forması giyerken Galatasaray ile mücadelelerde karşılaştıklarını ve onların atmosferinden de son derece etkilendiğini dile getirmişti. Bunun yanında Beşiktaş taraftarının onların kat ve kat fazla olduğunu, başarılarda çok büyük pay sahibi olduklarını söyledi. Bu sezon takım olarak kenetlendiklerini ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nde ellerinden geleni yaparak gidebildikleri kadar gitmek istediklerini de sözlerine ekledi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.