Orta Saha ve Sol Beke Takviye Yapılacak

Takımın süper ligde üst üste yaşadığı puan kayıplarının ardından transfer düğmesine çok daha güçlü basan yönetim, kaliteli oyuncular ile takımı güçlendirmek istiyor. Özelliklede şampiyonlar ligi karşılaşmalarında oldukça önemli bir başarı elde eden takım, bu başarısının devam için yeni oyuncular ile sözleşme imzalıyor. Çünkü gelecek maçlar çok daha zorlu olacak. Bunun bilincinde olan yönetim yeni ve kaliteli oyuncular ile görüşmelere başladı. Son derece önemi futbolcuların takıma katılmasını bekliyoruz. Teknik heyetinde vermiş olduğu rapor doğrultusunda adımlarını atan yönetim, yeni oyuncuları bir an önce takıma kazandırmak istiyor. Ara transfer dönemi bitmeden açıkların kapatılması çok önemli.

Üst Düzey Takım İçin Çalışmalar Sürüyor

Şampiyonlar liginde gelinen seviye ülkemizde her takımın hayal etiği bir başarıdır. Beşiktaş bunu başararak önemli bir işe imza atmış olsa da bu seviyede kalıcı olmak çok daha önemlidir. Yani her sene en az ikinci turu gören bir takım olmak, belirlenen hedef olmalıdır. Bu doğrultuda çalışmalarını yürüten yönetim, kadrosunu güçlendirmek için önemli çalımlara imza atmaya devam ediyor. Taraftarlarında en büyük beklentisi bu yönde olmaktadır. Şampiyonlar liginde kalıcı olmanın önündeki ilk basamak ise, her sene takımın ligde en kötü ikinci sırada olması gerekmektedir. Şuan bu sıralamaya sahip olmayan ekip ikinci yarıda ilk olarak bunu başarmak zorunda. Bununla birlikte çeyrek final için Bayern Münih’le karşılaşacak olan takım hali hazır iddiasını sürdürüyor.

Güçlü Bir Beşiktaş Geliyor

Ara transfer döneminde yapılacak olan takviyelerin iki temel amacı bulunuyor. Bunlardan bir tanesi takımın çeyrek final bileti için daha şanslı olması. İkincisi ise ligde şampiyonluk iddiasını korumaktır. Şampiyonlar ligi ikinci tur mücadelesinde çok güçlü bir takımla eşleşen Beşiktaş, bu turu geçebilmek için kaliteli oyunculara ihtiyacı var. Birçok bölgede bu kaliteye sahip olan takım, diğer bölgeler içinde aynı kaliteyi yakalamak için transfer çalışmalarını sürdürüyor. Aynı zamanda yapılacak olan takviyeler ligde şampiyonluk içinde çok önemli olacak. Elde edilemeyecek bir şampiyonluk aynı zamanda Gelecek sezon için yapılan şampiyonlar ligi planlarını da zora sokacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.