Leipzig Çarşı’nın Sesinden Rahatsız Mı Oldu?

Şampiyonlar liginde çok önemli karşılaşmalara çıkan Beşiktaş, bunların çoğundan galibiyetle ayrılırken bunda taraftarın çok büyük bir etkisi oldu. Bu denli yüksek bütçeli takımlara karşı mücadele ederken olmazsa olmaz etkenlerden bir tanesi de taraftar olmaktadır. Beşiktaş sahip olduğu mükemmel taraftar gücüyle çıkmış olduğu her maça bir adım önde başlıyor. İç saha karşılaşmalarında oldukça önemli bir yere sahip olan Çarşı grubu, beklentileri fazlasıyla karşılamayı başarıyor. Bugüne kadar binlerce maça çıkmış olan Beşiktaşlı oyuncular taraftarın etkisini her zaman arkalarında hissetmeye devam ediyor. Bu destek özelliklede yeni stadın hizmete girmesiyle birlikte bugün çok daha büyüdü.

Vodafone Park’ta Üst Düzey Ambiyans

Çarşı grubu yeni yapılan stadın ambiyansını kullanarak çok daha güçlü seslere ulaşmaya başarıyor. Son iki sezondur bu şekilde, kazanılan maçlara doğrudan etki ediyor. Çarşı grubu takımına vermiş olduğu destek, diğer takımları da kıskandırıyor. Üst üste şampiyonluk sevinci yaşayan takım Şampiyonlar Ligi’nde aldığı başarılı sonuçlar il de en çok konuşulan konuların başında geliyor. İç sahada Leipzig takımını misafir eden Beşiktaş, üstün bir oyun ortaya koydu. Çarşı grubunun rakip üzerinde oluşturduğu baskı etkisini fazlasıyla hissettirdi. Bazı oyuncuların bu sesten rahatsız olarak kulaklık takması dahi meydana geldi. Bu denli yüksek destek takımın kazanmasında en büyük etkenlerden biri oldu. Mücadeleyi izleyen herkes oynanan oyundan ve taraflarından son derece memnun kalırken, rakip takım için tam bir kabusa dönüştüğünü söyleyebiliriz.

Çarşı Grubundan Kaliteli Ve Güç Destek

Yaşanan heyecan Çarşı grubunun desteğiyle çok daha yüksek seviyelere gelirken bu özel karşılaşmaları sizlerde kaçırmamalısınız. Beklentilerin çok üzerinde heyecanlar hemen her maçta ekranlara gelmeye devam ediyor. Oyuncuların üstün performansı taraftar grubunun desteği ile birleşince ortaya mükemmel görüntüler çıkıyor. Keyif dolu anlara sizlerde sahip olmak için geç kalmamalısınız. Heyecan dolu oyunlar ekranlara gelmeye devam ederken sizlerle bu deneyimi ekranlarınız başında yaşayabilirsiniz. Çarşı grubu takımına destek ve rakibine baskı kurmanın yanı sıra hakemi de kontrol altına almayı başarıyor. Verilen destek hakemi kararlarına da doğrudan etki ediyor. Buda mücadelenin kazanılmasını kolaylaştırıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.