Jeremain Lens’in Beşiktaş’taki Geleceği

Geçtiğimiz sezon sarı lacivertli kulüp Fenerbahçe’nin en iyisi oyuncusu olan ancak onlarda da kiralık olarak forma şansı bulan Jeramain Lens, bildiğiniz üzere bu sezon başında Beşiktaş’a kiralık olarak imza attı. Beşiktaş’ın yedek kadrosunda kendisine yer bulan ve takımı Sunderland’a dönmek istemeyen Lens, burada mutlu olduğunu dile getiriyor. Tabii yedek kalmaktan hiç hoşnut olmadığını ve bu onun canını sıktığını da notları arasına ekliyor. Quaresma’nın yedeği olmak gerçekten zor bir durum ancak Beşiktaş’a bu sezon Jeremain Lens çok şey kattı. Ayrıca yaşının daha genç olması ve Quaresma’nın eksikliğini hiç hissettirmemesi Beşiktaş için önemli bir oyuncu olduğunu gösteriyor.

Jeremain Lens’in Bonservisi Alınmalı

Bu sezon Beşiktaş forması ile çıktığı 11 resmi maçta toplamda 539 dakika sahada kalan Jeramain Lens, bu kadar kısa bir süreye 4 gol 4 asist sığdırmayı başardı. 9 Sportoto Süper Lig maçında oynadı ve bu mücadelelerde toplamda 359 dakika sahadaydı, Performansı ise ligde 1 gol. Şampiyonlar Ligi mücadelesinde de 1 kez oynadı ve 90 dakika sahadaydı. 1 asist yapmasını başardı. Son olarak Türki Kupası mücadelesinde de 1 maçtaydı ve 90 dakika oynadı. BU mücadelede 3 gol atıp 3 asist yapmayı başardı. Toplamda 539 dakikada 4 gol 4 asist yaptı. Yani 67 dakikada bir olmak üzere takımına gol yollarında yardımcı oluyor.

Jeremain Lens Quaresma’nın Yerini Tutabilir

Quaresma’nın yerini tutabilecek yeteneğe ve güce sahip olan Jeremain Lens, bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezon Fenerbahçe’nin en iyi oyuncusuydu. Gerçekten harika işlere imza atmıştı. Bu sezon Beşiktaş’ta yeteri kadar forma şansı bulabilse aynı performansından belki de çok daha fazlasını gösterecektir. Beşiktaş bu sezon onun bonservisini Sunderland takımından alabilir. Bildiğiniz üzere Sunderland takımı geçtiğimiz sezon küme düştü ve Lens oraya dönmek istemiyor. Kesinlikle elinden gelenin en iyisini yapan ve Beşiktaş’ta kalmaya çalışan bu oyuncuyu bonservisi ile almak önemli olacaktır. Onun ligin ikinci yarısında takıma katacaklarını en iyi şekilde göreceğiz. Bakalım başarılı bir performans gösterebilecek mi? Eğer gösterirse yönetim hemen harekete geçecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.