Hakkımızda

Toplamda 15. şampiyonluğuna ulaşan, Türkiye’nin 4 büyük kulübünden biri olan, renkleri siyah – beyaz, en ateşli taraftar grubu Çarşı olan takımız Beşiktaş, pek çok farklı branşta başarı elde ediyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz 2 sezon boyunca şampiyonluğa ulaşan, geçtiğimiz sezon 3. yıldızını takan Beşiktaş, sadece Sportoto Süper Lig’de değil, bunun yanında UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nde gerçekten büyük ve önemli başarılara imza atıyor. Geçen sezon UEFA Avrupa Ligi’nde yarı finalin kapısından dönen Beşiktaş, bu sezon UEFA Şampiyonlar Ligi’nde bir tarih yazarak grubunu lider tamamladı. Sportoto Süper Lig ve aynı zamanda Ziraat Türkiye Kupası’nda da yoluna devam eden kara kartal, pek çok habere de konu oluyor. İşte biz de burada devreye giriyor ve besiktastakvim.com olarak gerekli bilgilendirici açıklamaları yapıyoruz.

Her Zaman Objektif Bakış Açısı Takınıyoruz

Her zaman objektif bir bakış açısı takınarak içeriklerimizi hazırlıyor, Beşiktaş hakkında haberleri sizlere iletiyoruz. Bunu yaparken herhangi bir kişinin, kurumun ya da kuruluşun haklarını göz önünde bulunduruyor, sadece doğru haberler paylaşıyoruz. Kesinlikle Beşiktaş haberleri yaparken taraftarların doğru bilgi alma ihtiyaçlarını da göz önüne alıyor, o şekilde son dakika haberlerini paylaşıyoruz. Bu noktada Türkiye’nin en çok tıklanan Beşiktaş haber sitesi olmayı hedefliyoruz.

Beşiktaş takımı hakkında gerek futbol branşında gerek basketbol ya da voleybol branşında gerekli haberleri veriyoruz. Beşiktaş’ı UEFA Şampiyonlar Ligi’nde de takip ediyor, Sportoto Süper Lig mücadelelerini değerlendiriyor, Ziraat Türkiye Kupası karnesinde analiz yapıyor ve sizlere aktarıyoruz. Böylece en doğru bilgiye Beşiktaş Çarşı Haberleri, Beşiktaş Son Dakika, Sportoto Süper Lig ve Transferde Beşiktaş gibi kategorilerde ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Asla ticari bir çıkar da söz konusu değildir.