Gökhan Gönül Beşiktaş’ta Kalacak Mı?

Siyah beyaz takımın başarılı oyuncularından Gökhan Gönül son dönemlerde sık sık sakatlanmasıyla gündemdeki yerini koruyor. Birçok maça sakatlık sebebiyle çıkamaması takım için oldukça büyük bir kayıp olarak görülüyor. Bu sezon takıma büyük bir başarı katacağı düşünülürken başına gelen talihsizlikler moral olarak hem oyuncuları hem de taraftarları etkilemiş durumda. Son zamanlarda Süper Lig konusunda da başarısız olan Beşiktaş takımı Gökhan Gönül’ün yaşadığı sakatlıklar ile daha da kötü bir durum almaya başladı. Şenol Güneş’in sağlık görevlilerine ve kulüp doktoruna vermiş olduğu talimatlarda futbolcunun sağlığı için gerekli bütün tetkiklerin yapılmasını istedi. Takımın başarısı için vazgeçilemeyen bir oyuncu olan Gönül hakkında Beşiktaş’tan gideceği yönünde haberler belirli aralıklarla yayılmaya devam ediyor.

Gökhan Gönül İhraç Haberleri

Bilindiği üzere 2014 yılında Fenerbahçe üyeliğine geçmiş olan Milli futbolcu Gökhan Gönül’ün siyah beyazlılar takımına transferinden sonra yapmış olduğu bir takım açıklamalar, bazı üyelerin şikayet başvuru yapmasına neden oldu. Bu başvurular sebebiyle oyuncu disiplin kuruluna sevk edilerek kulüp üyeliğinden ihraç edilmesine neden olmuştu. Bu olay üzerine Beşiktaş yönetimindekiler harekete geçerek oyuncunun kulübe üye olması konusunda çalışmalar başlatıldı. Yaşanılan bu olayların ardından performansı herkes tarafından beğenilen Gönül için Beşiktaş bütün mücadeleleri verecek gibi duruyor. Takımın yıldız oyuncularından biri olması ve geldiği günden beri gösterdiği başarılı performansı hem yönetimi hem de teknik direktör Şenol Güneş’i sevindiriyor. Bu nedenle siyah beyazlı takım kolay kolay Gökhan Gönül’den vazgeçecek gibi durmuyor.

Yaşadıkları Üst Üste Geliyor

Son dönemlerde sakatlık durumu ile uğraşan Gökhan Gönül’ün başına hiç beklenmedik bir olay geldi. FETÖ operasyonu sonrası içeri alınan müdürler tarafından kandırılan oyuncuya imara açılacak olan tarlayı 7.5 Milyon TL’ye satıldığı öğrenildi. FETÖ kurbanı olan Gönül satın almış olduğu tarla ile ilgili ortaya çıkan haberler karşısında herhangi bir açıklamada bulunmadı. Bahsi geçen tarlanın ilk olarak Balıkesirspor’da oynayan İlhan Eker’e satılacağı yapılan haberler arasında yer alıyor. FETÖ soruşturması kapsamındaki Kazım Boztaş’ın Gönül’e sattığı iddia ediliyor. Tarla hakkında ne gibi bir sonuç olacağı ise halen merak ediliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.