Devre Arasında Yeni Futbolcular Geliyor

Beşiktaş 2 sezon üst üste şampiyon olmasını bildi. 15. Şampiyonluğunu alarak 3. Yıldızını taktı. Şimdi ise yine ligde şampiyonluk hedefliyor ve bunun için elinden gelenin en iyisini yapıyor. Bildiğiniz gibi takımın biraz daha güce ihtiyacı var. Aynı anda hem Sportoto Süper Lig hem Ziraat Türkiye Kupası hem de UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını oynamak hiç de kolay değil. Oyuncular yoruluyorlar, sakatlanıyorlar ya da kart cezalısı konumuna düşüyorlar. Hal böyle olunca gerçekten zorlu günler yaşanıyor. Maçlar kaybediliyor ve taraftar ciddi sıkıntı yaşayabiliyor. Bu nedenle takıma yeni oyuncuların gelmesi gerekiyor ki öyle de olacak. Devre arasında yeni futbolcular takıma katılacak.

Takıma Önemli İsimler Katılacak

Devre arasına son 1 hafta kaldı ve takımlar gerçekten yorgun. Özellikle Türkiye liginde en yorgun takım olarak Beşiktaş ön plana çıkıyor. Bu nedenle söylemek gerekirse Beşiktaş gerçekten yeni ve önemli oyuncular alması gerek. Bu da olacak ve devre arasında pek çok farklı noktaya takviye yapılacak. Ayrıca sezon sonunda da bazı takviyeler yapılacak. Özellikle orta saha, stoper ve forvet mevkii son derece önem arz ediyor. Kanat oyuncularına gerek bulunmuyor. Onlar zaten takıma en iyi şekilde katkı veriyorlar ve alternatifleri de bulunuyor. Kesinlikle devre arasında en iyi transferlerden biri de stoper mevkiine olacak. Bu kişiyi öğrenmek için yazının devamına bakabilirsiniz.

Stoper Mevkiine Önemli Takviye

Beşiktaş’ta stoper mevkiine son derece önemli bir takviye yapılacak. Bildiğiniz gibi Dinamo Kiev takımında forma giyen ve takımıyla vedalaşan Domagoj Vida, Beşiktaş’a devre arasında katılacak. Gerçekten son derece başarılı bir futbolcu ve Beşiktaş’ı bu zorlu tempodan bir nebze olsun kurtaracak. Onun Tosic ve Pepe ikilisi için çok iyi bir alternatif olacağını hatta ve hatta formayı onlardan kapıp alabileceğini bile söyleyebiliriz. Kesinlikle takıma katacakları göz ardı edilmeyecektir. Ona bol bol forma şansı verilecek ve devre arasında oynanacak olan hazırlık maçlarında takıma alışması sağlanacaktır. Ligin ikinci yarısında ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nde etkisini çok ciddi bir şekilde gözle görülür olarak fark ettirecektir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.