Devre Arasında Beşiktaş’a Gelen İsimler

Ukrayna’nın Dinamo Kiev takımında forma giyen ve bu sezon Beşiktaş’a devre arasında imza atan Domagoj Vida, bildiğiniz gibi henüz 28 yaşında. Gerçekten son derece başarılı bir savunma oyuncusu olarak ön plana çıkıyor. Her zaman için takımına katkı sağlamak onun adına başarı. Biliyorsunuz ki Beşiktaş bu sezon devre arasına takıma yeni isimler katacak. En başta devre arasın bitmeden önce Vida ile anlaşmaya varıldı. Takımından bonservissiz olarak alınan genç oyuncu, gerçekten takımımıza güç katacak. Peki ama devre arasında Beşiktaş’a gelen isimler hakkında bilginiz var mı? Eğer bu konuda bilgi almak istiyorsanız hemen şimdi yazının devam kısmını inceleyebilirsiniz.

Beşiktaş Devre Arasında Önemli İsimleri Takıma Katıyor

Sportoto Süper Lig’de devre arasına girilmişken takımımız Beşiktaş son derece önemli isimleri takıma katıyor. Sizin de bildiğiniz gibi Domagoj Vida imzayı ilerleyen günlerde atacak. Bunun yanında Brezilya’nın Flamengo takımından Lucas Paqueta alınacak. Bu oyuncu için Beşiktaş’ta kiralık olarak forma giyen ve Beşiktaş’ımıza gönül veren Anderson Talisca devreye girecek. Onu Beşiktaş’a getirmek için tüm oyuncular ve yöneticiler seferber olacak. Henüz 20 yaşında olan Paqueta, takımımız için son derece önemli bir etkiye sahip olacak. Kısaca söylemek gerekirse onun transfer edilecek olması gerçekten çok iyi olacak. Peki ama takıma %100 olarak transfer edilen Domagoj Vida’yı daha yakından tanımak ister misiniz?

Domagoj Vida’yı Yakından Tanıyalım

Dinamo Kiev’den bonservissiz olarak alınan ve takıma kazandırılan Domagoj Vida henüz 28 yaşındadır. Hırvatistan’ın Osijek kentinde dünyaya gelmiştir. Kariyerinde 2 kez Ukrayna şampiyonluğu elde etmiştir. Bunun yanında 2 kez Ukrayna Kupa şampiyonluğu yaşamıştır. Aynı zamanda Hırvat şampiyonluğu elde etmiş ve Hırvat Kupa şampiyonluğu da kazanmıştır. Toplamda kariyerinde 6 kupası bulunmaktadır. Beşiktaş’a gelerek kupa sayısını artırmak isteyen ve başarılarına başarılar eklemek isteyen Vida, Pepe ile çok iyi bir ikili olacak gibi duruyor. Kısaca söylemek gerekirse Beşiktaş ve Beşiktaş taraftarı ondan çok şey bekliyor. Savunmada daha sağlam bir ikili oluşturmak ve kalede görülen gol sayısını azaltmak için çok yerinde bir transfer oldu.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.