Çarşı Tarafından Bestelenmiş Tribün Marşları

Birçok önemli başarının altına imza atan Çarşı grubu yapmış olduğu yeni besteler ile gündem olmaya devam ediyor. Sıklıkla tribünlerde söylenen bu besteler milyonlarca kişinin ağzına pelesenk oluyor. Taraflı tarafsız herkesin çok beğendi şarkı sözleri oyuncular üzerinde de olumlu bir hava bırakıyor. Beşiktaş taraftarı olmayanların bile sıklıkla dinlediği parçalar Çarşı grubundan çıkmaya devam ediyor. Dinleyeceğiniz her Çarşı bestesinde tüyleriniz diken diken olabilir. Bu denli önemli bir ruhu üzerinde bulunduran sözlerden sizlerde çok etkileneceksiniz. Türkçe bilmeyen yabancı oyuncular dahi hissettikleri duyguyla saha içinde çok daha kaliteli bir performans sergiliyor.

Taraflı Tarafsız Herkes Marşları Çok Beğeniyor

İzleyen herkesin ilgisini ve beğenisini toplayan bu besteler ilk defa dinleyecek olanları da mest ediyor. Bir kere dinlemeye başladıktan sonra kesinlikle sık sık tekrar edeceğiniz bu bestelere hayran olmamak çok zor. Takım adına yapılan parçalar kadar sadece oyunculara özel olarak besteler yapılmaya da devam ediyor. Taraftarlar kendisinde iz bırakan oyunculara teşekkür etmek amacıyla bu tür aktiviteler yapmayı sürdürüyor. Oldukça kaliteli işler çıkaran Çarşı grubu göstermiş olduğu başarıyı aynı şekilde tribünlerde de sürdürüyor. 90 dakika boyunca onlarca farklı beste binlerce kişinin ağzından söylenirken ortaya çıkan havada oldukça heyecan verici oluyor.

İzlerken Bile Aynı Duyguyu Yaşayacaksınız

Statta bulunan herkesin tüylerini diken diken eden duygu maçı ekranları başında izleyen futbolseverlere de ulaşıyor. Yani bu havayı yakalamak için sadece tribünlerde olmanız şart değil. Dışarıdan biri olarak mücadeleyi takip ederken bile aynı duyguları yaşayabiliyor ve harika atmosfere ortak olabiliyorsunuz. Heyecan dolu bu anları hiç bir zaman kaçırmamanız için sizlerde Beşiktaş maçlarını yakından takip etmelisiniz. Bugüne kadar ortaya koymuş oldukları önemli hizmetleri bugünden sonra da kesintisiz bir şekilde devam ettireceklerdir. Futbolcuların gönlüne taht kuran Çarşı grubu yapmış olduğu işler ile herkesi kendisine hayran bıraktırıyor. Diğer taraftar gruplarını imrendirecek derecede güzel işler ortaya çıkaran taraftarlar, kalitesinden söz ettiren parçalar ortaya çıkarmaya devam edecektir. sizlere de bu besteleri yakından takip ederek keyifle dinleyebilirsiniz. Kalite her zaman bir arada olacak.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.