Çarşı Demba Ba İçin Özel Beste Yaptı

Ülkenin en büyük taraftar guruplarından bir tanesi olan çarşı kendileri için özel gördüğü oyunculara beste çalışmaları dahi yapıyor. Bunlardan bir tanesi olan Demba Ba oldukça özel bir müzik ile karşılanmıştır. Beşiktaş’a gönül veren taraftarlar tarafından uyarlama olarak ortaya çıkan parça milyonlarca kişinin diline pelesenk oldu. Hatta sadece Beşiktaş taraftarları tarafından değil başka takımlara gönül vermiş olan kişiler tarafından da çok kere birçok yerde söylendi. Oyuncuyu oldukça memnun eden bu beste, günlük hayatta dahi birçok yerde karşımıza çıkmaya başladı. Ayrıca stadyumlarda dahi sürekli olarak söylenerek gollerden sonra ekstra havalar oluşturuldu. Oyuncu tarafından da çok beğenildiğini söyleyelim.

En Çok Beste Çarşı Gurubundan Geliyor

Neredeyse hemen takımın bir taraftar gurubu bulunurken bunlar içinde en çok besteyi Çarşı gurubu yapıyor. Ortaya çıkan eserlerinde oldukça başarılı olması hayli dikkat çekici olmaktadır. Oluşturulan bestelerin milyonlar kişi tarafından söylenmesi bil işin ne kadar kıymetli olduğunu gösteriyor. Kaçırılmayacak avantajlar ile sahip olacaklarını son derece yüksek olmaktadır. Beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak birçok parayı bu tribünlerde görebilirsiniz. tek heyecanı ve sevdası Beşiktaş olan futbol severler takıma ayrı bir renk katıyor. Herkesin bu kaliteli parçaları en azından bir kere dinlemesi gerekiyor. Yakalanan ahenk ve kelime mimarisi birçok şey anlatıyor. Bu bestelerin her zaman devamı gelecektir.

Çarşı Özel Oyuncular İçin Beste Yapıyor

Bazı transferler Beşiktaş takımına geldiği günden itibaren bir şekilde taraftarın gönlünde taht kurmayı başarıyor. Gerek attığı goller ile gerekse de davranışları ile bu başarıya imza atan oyunculara ödül olarak taraftarların bestesi geliyor. Sevilen bir futbolcu olmak taraftar gözünde son derece önemli bir konu olmaktadır. Beklentilerinizi karşılayacak birçok ayrıcalığı sizlerde kaçırmamalısınız. Mükemmel hizmetler ve avantajlı seçeneklerin sizleri beklediğini unutmayın. Beşiktaş taraftarının takımı için göstermiş olduğu özveri herkes tarafından gıpta ile takip ediliyor. Benzersiz bir destek her zaman takım üzerinde pozitif etkisini göstermeye yetiyor. Sizlerde bu hizmetlerden mutlaka yararlanmalısınız. Kaçırılmayacak kadar güzel deneyimlerin sizleri beklediğini unutmamalısınız. İnönü stadyumunda tüm maçlar bir harika geçiyor.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.