Beyaz Futbol Beşiktaş’ı Karıştırdı

Hepinizin bildiği gibi günümüzde futbol yorumculuğu ciddi bir seviyeye geldi. Futbol hakkında neredeyse herkes yorum yapmaya başladı. Uzmanlık alanı olsa da olmasa da bu konu hakkında insanların görüşleri bulunuyor. Bu son derece doğal bir durumdur ancak yapılan yorumların takımları son derece derinden etkilemesi gerçekten kabul edilecek bir durum değildir. Kısaca söylemek gerekirse futbol yorumcularının oldukça dikkatli olması gerekir. Futbolcularından yönetimine, taraftarından takımın doktorlarına kadar herkes etkilenebilir. Türk televizyon tarihinin en çok izlenen spor programı olan Beyaz Futbol, bildiğini üzere birbirinden harika 5 insanın programı olarak dikkat çekiyor. Şimdilerde Beyaz Futbol’un Beşiktaş’ı karıştırdığı haberleriyle ortalık çalkalanıyor.

Beşiktaş Yönetimi Bundan Etkileniyor

Beyaz Futbol’da yorumcu olarak Beşiktaşlı Ertem Şener ve Sinan Engin bulunuyor. Bunun yanında Galatasaraylı Ergün Penbe, Fenerbahçeli Abdülkerim Durmaz ve hangi takımlı olduğu belli olmayan Ahmet Çakar son derece farklı bakış açılarıyla yorumlar yapıyorlar. Bazı durumlarda yaptıkları yorumlar hakaretvari duruma geliyor ve bu da takımların karışmasına neden oluyor. Şimdi ise öyle bir durumdan bahsetmeyeceğiz. Biliyorsunuz ki Sinan Engin ve Ertem Şener ciddi anlamda Beşiktaş taraftarı. Onların son günlerde Beşiktaş – Bayern Münih maçları ile ilgili yaptığı açıklamalar ciddi anlamda karışıklığa sebep oluyor. Aslında niyetlerinin kötü olmadığını ve sadece takımlarının güçlü bir ekip olduğunu belirttiklerini söyleyebiliriz.

Beşiktaş Bayern Münih’in İçinden Geçer!

Sinan Engin, Beşiktaş’ın Bayern Münih takımının içinden geçeceğini, her iki maçta da yeneceğini söylüyor. Aslında takımımızın bunu başarabilecek bir gücü var ancak futbolcularımızın da bunları izleyerek performans düşüklüğü yaşaması son derece doğal. Özellikle ligde kaybedilen art arda puanları göz önüne alacak olursak, bunun gerçekleştiğini söylemek normal olacaktır. Biliyorsunuz ki Beşiktaş ligde liderin tam olarak 6 puan gerisinde kaldı. Bu durum da ciddi anlamda problem arz ediyor. Takımımızın performans düşüklüğü yaşaması ve liderin 6 puan gerisinde kalması ciddi anlamda bir sorun olarak görünüyor. İlk yarıyı bu şekilde kapatmamız ve ikinci yarıda geriden başlayacak olmamız belki de şampiyonluğu zora sokacak ancak bu konuda net bir şey söyleyebiliriz ki Beşiktaş elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.