Beşiktaş’ta Ayrılık Sinyali

Hem Sportoto Süper Lig hem Ziraat Türkiye Kupası hem de UEFA Şampiyonlar Ligi için son derece önemli bir konumda bulunan Beşiktaş, bu başarısını yönetimden çok futbolcularına borçludur. Tabii burada en büyük payın taraftarlara ait olduğunu vurgulamadan geçmek olmayacaktır. Futbolcuları açısından son derece şanslı olan Beşiktaş, tüm oyuncularını kazanmış durumda. Sürekli olarak kendini geliştiren ve son derece önemli yerlere gelmek için çabalayan bu futbolcular gerçekten önemli işlere imza atıyorlar. Sizin de bildiğiniz gibi Beşiktaş’ın birçok transfer dedikodusuna konu olması, belki de onları rahatsız ediyor ancak Beşiktaş’ta ayrılık sinyalleri şu sıralar en popüler konular arasında. Peki gidecek oyuncuların kimler olduğunu merak ediyor musunuz?

Beşiktaş’tan Gitmesi Muhtemel Oyuncular

Beşiktaş’ın kadrosunda 2018’in Haziran ayında sözleşmesi sona erecek pek çok futbolcu bulunuyor. Bildiğiniz gibi bu futbolcuların bazıları ile sözleşme imzalanmayacak. Ayrıca futbol için yaşı geçmiş futbolcuları takıma bağlı bırakmak istemeyen ve daha çok genç oyunculara yönelmek için elinden geleni yapan Beşiktaş, bu noktada bazı oyuncuları gönderebilir. İşte onların sıralı listesi…

Atiba Hutchinson: Kanadalı orta saha oyuncusu Atiba Hutchinson, şu anda 34 yaşında ve Beşiktaş ile sözleşmesi 2018 yılının Haziran ayında sona erecek. Beşiktaş’tan ayrılması muhtemel.

Anderson Talisca: Beşiktaş’ın son 2 yılda kazandığı başarılarda büyük etkisi olan Anderson Talisca, Beşiktaş’ta kiralık olarak forma giyiyor. Beşiktaş’tan bu yılın sonunda ayrılması muhtemel oyunculardan biri.

Jeremain Lens: Beşiktaş’a bu sezon Sunderland takımından kiralık olarak gelen Jeremain Lens, bu sezon sonunda takımına geri dönebilir.

Cenk Tosun: Beşiktaş’ın golcü oyuncusu Cenk Tosun, takımdan ayrılması en muhtemel oyuncuların başında geliyor. Beşiktaş için adeta parlayan bir yıldız olan bu oyuncunun 2019 yılına kadar sözleşmesi var ancak Avrupa takımları onu kadrosuna katmak istiyor.

Beşiktaş Cenk Tosun’u Satabilir

Cenk Tosun’a daha önce 20 milyon Euro’luk bir teklif gelmiş ancak Beşiktaş bu teklifi reddetmişti. Beşiktaş’ın onun için istediği net rakam 25 milyon Euro. Bu rakamı herhangi bir kulübün vermesi durumunda 26 yaşındaki golcü oyuncu takımdan her an ayrılabilir. Bu nedenle Beşiktaş’ın yeni bir golcü arayışına girdiğini söylemek doğru olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.