Beşiktaş’a Yeni Gelen Oyuncular Çarşı’ya Şok Oluyorlar

Çarşı grubu Ortaya koymuş olduğu inanılmaz desteği yeni gelen oyunculara da sağlamaya devam ediyor. Özellikle yabancı oyuncular kalitenin ve desteğin bu kadar büyük olduğunu farkında olmadıkları için geldiğinde büyük bir şaşkınlığa uğruyorlar. Özellikle de yıldız oyuncuların burada görmüş olduğu destek oldukça yüksek seviyelere geldi. Çarşı grubu özel besteler dahi yaparak oyuncuların gönlünü kazanmaya devam ediyor. Oyuncular geldiği andan itibaren havaalanından başlayan destek, onlar forma giydiği süre boyunca azalmadan devam ediyor. Bu da futbolcular üzerinde oldukça güzel bir hava oluştururken, ortaya koydukları performanslarına da olumlu anlamda etki ediyor.

Taraftar Sayesinde Oyuncu Performansım Artıyor

Olması gerekenden çok daha iyi futbol sergileyen oyuncular taraftarın büyüsünü devam ettirmek istiyor. Gerek yerli gerekse de yabancı oyuncular görmüş oldukları ilgiden dolayı son derece memnun. Karşılaşmayı takip eden futbolseverler de bunun son derece farkında. Beşiktaş takımının her zaman arkasında olan Çarşı grubunun yapmış olduğu besteler oyuncuları yalnız bırakmıyor. Aynı zamanda iç saha mücadelelerinde binlerce kişiyi aşkın taraftarın yapmış olduğu destek, son derece önemli bir hal almaktadır. Özellikle de derbi maçlarda veya Şampiyonlar Ligi gibi güçlü takımlara karşı verilen mücadeleler de bu desteğin anlamı çok daha büyük oluyor.

Taraftar Desteğinin Önemi Nedir?

Büyük maçlarda oyuncuların çok daha iyi oyun sergilemesi açısından hem de rakip takımı baskı altına alınması açısından bir hayli önem kazanıyor. Hakemin seyirciden etkilenmeden maçı yönetimi zorlaşıyor. İç saha maçlarında geçerli olan bu durum dış saha maçlarında da kendisini fazlasıyla hissettiriyor. Çarşı grubu, takım hangi deplasmana gidiyor olursa olsun peşini bırakmıyor. En uzak ülkelerde oynanacak maçlara bile binlerce taraftar oyuncuların peşinden destek olmaya gidiyor. Bu sayede dış saha maçlarında bile futbolcular arkasında buldukları destek ile çok daha iyi mücadeleler ortaya koymaya devam ediyor. Heyecan dolu anları sizler de yakından takip ederek kaliteye ortak olabilirsiniz. Stadyumdan maçı izleyen herkes bu desteğe kendisini ortak buluyor. Beşiktaşlı taraftarların oyuncularına göstermiş olduğu muazzam destek, yeni transfer edilmesi düşünülen futbolcular üzerinde de oldukça önemli bir etki bırakıyor.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.