Beşiktaş Tribünleri Çarşı İle Hareketli

Tüm takımların bir tribün kültürü bulunurken bunlar arasında en haraketli olanı kuşkusuz Çarşı grubu olmaktadır. Birçok tribün yüksek ayılara bile ulaşmazken ülkenin en büyük taraftar gruplarından bir tanesi Çarşı olmaktadır. Bu nedenle yapılan işlerde çok daha güzel oluyor. Her maçta takıma verdikleri destekle ile kazanılan maçlar doğrudan etki ediyorlar. Rakip takımlar üzerinde oluşturulan baskı bir hayli yüksek seviyelere geliyor. İçinde bulunanların da dışarında izleyenlerin de büyük keyif aldığı bir durum çıkıyor ortaya. Bu denli önemli güzelliklerin bir arada bulunduğu bir yapı olarak karşımıza çıkıyor. Beşiktaş takımının iç saha maçlarında ortaya koyduğu performansların arkasındaki kaliteli faktörlerin başında gelmektedir.

Tribün Ruhu Oyucuları Ayakta Tutuyor

Daha önce seyirci cezalı bir karşılaşma izlemişseniz ne kadar keyifsiz olduğunu görmüşsünüzdür. Özelliklede stadyumun Full dolu olduğu bir mücadele izlediğiniz zaman aradaki farkın ne kadar yüksek olduğunu çok daha kolay görebilirsiniz. bu gibi durumlarda ortaya çıkan ambiyans kukusuz olarak futbolculara da yansıyor. İç saha oyuncularında itekleyici güç olurken, rakip takım oyuncuları için ise oldukça zorlayıcı bir durum oluyor. Bu nedenle İnönü stadyumuna rakipler tedirgin olarak çıkmaktadır. Maçların kazanılmasında veya kaybedilmesinde taraftarın rolü her zaman büyük oluyor. Çarşı grubu bu konuda son derece iyi işler çıkarmaya devam ediyor. Hatta diğer takım taraftar gurupları tarafından da örnek alınıyor.

Çarşı İle Maçlar Daha Kolay Kazanılıyor

Sahada oynanan oyuna doğrudan müdahale etme gücüne sahip olan bir taraftar gurubundan bahsediyoruz. Beşiktaş takımın iç saha mücadelelerinde bu olgu sürekli olarak karşımıza çıkıyor. Kesinlikle kaçırmak istemeyeceğiniz kadar özel mücadeleler ekranlarınıza geliyor. Hakemin kararları bile taraftar baskısı il değişebiliyor. Oynanan mücadelelerde hakemin pozisyonlara yaklaşımı, taraftarın ortaya koyduğu güçlü baskı ile değişkenlik gösterebiliyor. Bu gibi durumlarda yaşananlar Beşiktaş takımının lehine oluyor. Alınması istenen kararlar alınıyor ve rakip tamamen moralini kaybediyor. Bu gibi etkenler lehte sonucu sürekli olarak iç saha takımına yaklaştırırken, üç puan almak çok daha kolay oluyor. Sizlerde bu mücadeleleri yakından takip etmelisiniz. izlemesi keyifli maçlar ortaya çıkıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.