Fikret Orman’dan Çarşı Grubu Hakkında Açıklama

Çok güçlü bir taraftar grubuna sahip olan Beşiktaş takımı bu durumu her zaman avantajına çevirmeye devam ediyor. Oynanan mücadelelerde oyuncuların göstermiş olduğu performans aynı zamanda taraflarında desteği ile birleştiği zaman çok daha iyi seviyelere geliyor. Sizlerde Beşiktaş’ın iç saha mücadelelerini izlediğiniz zaman bunu kolaylıkla fark edebileceksiniz. Özellikle de stadyuma gittiğiniz zaman taraftarın vermiş olduğu muazzam derecede büyük destek, kendi oyuncuları için itici bir güç oluşturmaktadır. Bu durum aynı zamanda rakipleri üzerinde inanılmaz bir baskı meydana getirirken, maçların kazanılması da çok daha kolay bir hale geliyor.

Fikret Orman’dan Özel Teşekkür

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ise taraftarın desteğine değinerek taraftarlara özel bir teşekkür etti. Şampiyonlar Ligi Başarılarını ve derbi galibiyetlerinin ardından taraftar grubuna minnettarlık duyduğunu söyleyen Fikret Orman, yeni alınacak oyuncuların yıldız niteliği taşıyacağını söylemesiyle taraftarına minik bir jest yapmış oldu. “Come to” Beşiktaş çılgınlığı ara transfer döneminde yine fırtına gibi esmeye devam edecek. Taraftarların istedikleri oyuncular doğrultusunda transfer çalışmalarına hız veren Beşiktaş Kulübü yıldız oyuncuları takıma kazandırmak istiyor. Bu şekilde taraftarlarına teşekkür edeceklerini söyleyen Fikret Orman, transfer için önemli bir bütçeyi şimdiden hazırlamış durumda. Hem devre arasında hem de sezon sonunda gerçekleştirecekleri transferler ile hem ülke hem de dünya kamuoyuna oturmayı planlıyorlar.

Çok Daha Güçlü Bir Beşiktaş Geliyor

Şimdiden gösteriyor ki yeni gelecek oyuncularla birlikte ortaya koyulacak oyun çok daha kaliteli seviyelere ulaşılacaktır. Bununla kalmayarak taraftarın vermiş olduğu destek daha da yükselecek ve sadece derbi maçlarda dolan tribünler değil, en zayıf takımlarla karşılaşılan maçlarda bile full kapasitede dolacaktır. Mücadeleyi izleyen herkese inanılmaz bir keyif katacak ve beğenilerini dile getirecek. Kaçırmak istemeyeceğiniz kadar özel olacak mücadelelerde kesintisiz olarak ekranlarınıza gelecektir. Sizleri bekleyen bu denli önemli heyecanlar bulunmaktadır. Fikret Orman açıklamalarının devamında şampiyonluk kupasını yine kazanmak istediklerini ve ayrıca Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek final biletini almak için iddialı olduklarını belirtti. Bu da taraftarlar nezdinde olumlu bir hava oluşturdu. Bu başarının gelmesinde ise alınacak oyuncuların katkısı büyük olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.